074-764-85-11

להזמנת שליחות התקשרו אלינו

משלוח אקספרס חולון

מעוניינים במשלוח מהיר במיוחד ללקוחות שלכם? היום יש לכם אפשרת להצטרף לשירותי משלוחי האקספרס של חברת מחוץ לקופסא הפועלים באיזור חולון, יהוד, אזור ובת ים ועוד בהרבה איזור ברחבי הארץ. לחברה יש מעל 200 שליחים המפוזרים באיזורים רבים ומבצעים שליחויות מקצועיות ברמה גבוהה ביותר. משלוח אקספרס בחולון ניתן לכם במחירים משתלמים במיוחד עם צוות שליחים מיומן המספק את השירות המהיר ביותר לכל לקוח שלכם בעיר חולון.

משלוח אקספרס יהוד

גם לעיר יהוד צוות השליחים של חברת מחוץ לקופסא מגיע והוא יספק לכם שירות משלוח אקספרס ליהוד במחירים ללא תחרות. את המחירים הטובים ביותר תוכלו למצוא בשירותי חברת מחוץ לקופסא הניתנים לכם על-ידי שליחים הגרים באיזור יהוד ועל  כן מחירי המשלוח הם משתלמים במיוחד. השליחים ביהוד של חברת מחוץ לקופסא יגיעו עד למחסן או לחנות שלכם ויאספו את המוצר עד ללקוח.

משלוח חבילות אזור

בנוסף לערים יהוד וחולון, גם לעיר אזור שליחי חברת מחוץ לקופסא מגיעים! משלוח חבילות אזור יכול להתבצע בזמן מהיר של משלוחי אקספרס מהיום להיום ולהעניק ללקוח שלכם שירות עד הבית היעיל ביותר שתוכלו למצוא עבור בתי עסק וחברות.

משלוח חבילות בת ים

אם קיבלתם החלטה להצטרף לשירותי משלוח חבילות בת ים, חולון, יהוד ואזור, צוות חברת מחוץ לקופסא ידאג לצרף אתכם לשירות המקצועי של החברה במחירים משתלמים ועם שירות ברמה הגבוהה ביותר לכל משלוח ללקוח שלכם.

משלוחים אקספרס חולון לחבילות קטנות

בין שירותי החברה ניתן למצוא גם משלוחים אקספרס חולון לחבילות קטנות. השירות ניתן לכם כשירות חד פעמי, חודשי או שנתי במחירים משתלמים במיוחד. צוות חברת מחוץ לקופסא יסייע לכם להעביר כל משלוח הנדרש לכם ישירות ללקוחות שלכם באיזור חולון, בת ים, יהוד ואזור והכל במחירים ללא תחרות ועם השיעור האקספרס המהיר ביותר.

משלוח אקספרס חולון של חברת מחוץ לקופסא

רוצים לקבל פרטים נוספים על שירותי חברת מחוץ לקופסא? זה הזמן לחייג למספר הטלפון המופיע באתר ולקבל מענה עם כל הפרטים הרלוונטיים לשירותי המשלוחים הנדרשים לבית העסק או החברה שלכם. חברת מחוץ לקופסא מאפשרת לכם להצטרף לשירותי משלוחים מקצועיים לכל מטרה עבור מסמכים וחבילות עבור לקוחות או בתי עסק אחרים העובדים בשיתוף איתכם.

שירותים נוספים

שילוח לכל נקודה בארץ
עד 72 שעות

באמצעות שירותי השילוח של מחוץ לקופסא אתם יכולים לחסוך בזמן ולהגדיל את ההכנסה של בית העסק בצורה נוחה וקלה במיוחד.

משלוחים מהיום להיום

שירותי חברת מחוץ לקופסה כוללים שילוח מהיר ויעיל ביותר עבור חנויות און ליין, חברות קמעונאיות וכל בית עסק המעוניין בביצוע משלוח מהיר.

שילוח לכל מוצר

יש לכם עסק אינטרנטי או בית עסק דרכו אתם רוצים לשלוח מוצרים, הצטרפו לשירות המשלוחים והעניקו ללקוחותיכם שירות מקצועי עד הבית.

שילוח אריזות קטנות

באמצעות צוות השליחים המקצועי של "מחוץ לקופסא", תוכלו לשנע כל אריזה קטנה שתרצו באופן יעיל ומהיר בכל מקום בארץ.

שירות גוביינא

הצוות המקצועי של חברת "מחוץ לקופסה" יתאים במיוחד עבורכם את שירות הגוביינא למשלוחים בהתאם לצרכים שלכם ולדרישות שלכם.

החזרות והחלפות

באמצעות שירותי חברת "מחוץ לקופסה", תוכלו לשמר לקוחות גם אם הם לא היו מרוצים ממוצר מסויים ולדאוג שהם יקבלו שירות מהיר.

Call Now Button דילוג לתוכן