074-764-85-11

להזמנת שליחות התקשרו אלינו

החזרות והחלפות מוצרים

כל בית עסק או חברה המספקים מוצרים וסחורה און ליין נדרשים לאפשר שירות החזרות והחלפות מוצרים. שירות החזרות והחלפות של מוצרים יכול להתבצע בצורה מקצועית על-ידי חברה המספקת שירותי שילוח לעסקים. 

המועצה הישראלית לצרכנות קבעה את הכללים הבסיסיים שכל בית עסק או חברה צריכים לעמוד בהם ברגע שלקוח מבקש להחזיר מוצר שנרכש מחנות או להחליף מוצר פגום.

גם חנויות שאינן מספקות שירותי מכירה און ליין יכולות לספק החזרה או החלפה של מוצר באמצעות חברת שליחויות ולהעניק ללקוחות החנות שירות אישי ברמה גבוהה במיוחד.

שירותי החלפת מוצרים עבור בתי עסק

אם אתם בעלי עסק או חברה ומעוניינים לספק ללקוחות שלכם שירות ברמה גבוהה, אתם צריכים שתהיה לכם חברת שילוח שתספק את שירות ההחלפה וההחזרה של מוצרים באופן מקצועי ומהיר. באמצעות שירותי שילוח מהירים ויעילים, תוכלו לטפל בכל נושא ההחזרות וההחלפות של מוצרים עבור כל לקוח ולקוח שלכם בכל יום.

החזרת מוצרים לחנויות און ליין

חנות און ליין המספקת מכירה של מוצרים בחנות אינטרנטית, נדרשת לספק שירות החזרת מוצרים ללקוחות. אם גם לכם יש אתר עם חנות אינטרנטית ואתם מעוניינים לספק ללקוחות שלכם שירות מהיר ויעיל להחזרת מוצר, תוכלו להצטרף כבר עכשיו לשירותים המקצועיים של חברת “מחוץ לקופסה” המספקת שירות אישי ומקצועי עבור כל לקוח שלכם המעוניין להחזיר מוצר למחסני בית העסק שלכם.

הצטרפות לשירותי החזרות והחלפות מוצרים

חברת “מחוץ לקופסה” מציעה לכם להצטרף לשירותי החזרות והחלפות מוצרים של החברה ולספק ללקוחות שלכם שירות מעולה עם צוות שליחים מקצועי. צוות חברת “מחוץ לקופסה” יבנה עבורכם חבילת שירותים אשר תואמים לעסק שלכם ולצרכי השילוח היום יומיים של העסק. 

באמצעות שירותי חברת “מחוץ לקופסה”, תוכלו לשמר לקוחות גם אם הם לא היו מרוצים ממוצר מסוים ולדאוג שהם יקבלו את השירות המהיר ביותר שישאיר אותם מרוצים גם לאחר החלפת המוצר אליכם.

החזרות והחלפות מוצרים עם שירותי “מחוץ לקופסה”

שירותי חברת “מחוץ לקופסה” כוללים שירותי שליחים מקצועי לשילוח מוצרים וסחורות ללקוחות שלכם תוך זמן סביר ומהיר. 

דרך שירותי חברת “מחוץ לקופסה” בית העסק או החברה שלכם יוכלו ליהנות משירותי החזרות והחלפות מוצרים ולהעניק ללקוחות שלכם שירות מעולה שישאיר אותם מרוצים ושמחים!

שירותים נוספים

שילוח לכל נקודה בארץ
עד 72 שעות

באמצעות שירותי השילוח של מחוץ לקופסא אתם יכולים לחסוך בזמן ולהגדיל את ההכנסה של בית העסק בצורה נוחה וקלה במיוחד.

משלוחים מהיום להיום

שירותי חברת מחוץ לקופסה כוללים שילוח מהיר ויעיל ביותר עבור חנויות און ליין, חברות קמעונאיות וכל בית עסק המעוניין בביצוע משלוח מהיר.

שילוח לכל מוצר

יש לכם עסק אינטרנטי או בית עסק דרכו אתם רוצים לשלוח מוצרים, הצטרפו לשירות המשלוחים והעניקו ללקוחותיכם שירות מקצועי עד הבית.

שילוח אריזות קטנות

באמצעות צוות השליחים המקצועי של "מחוץ לקופסא", תוכלו לשנע כל אריזה קטנה שתרצו באופן יעיל ומהיר בכל מקום בארץ.

שירות גוביינא

הצוות המקצועי של חברת "מחוץ לקופסה" יתאים במיוחד עבורכם את שירות הגוביינא למשלוחים בהתאם לצרכים שלכם ולדרישות שלכם.

החזרות והחלפות

באמצעות שירותי חברת "מחוץ לקופסה", תוכלו לשמר לקוחות גם אם הם לא היו מרוצים ממוצר מסויים ולדאוג שהם יקבלו שירות מהיר.

Call Now Button דילוג לתוכן