מבצע! מהיום להיום – איסוף תוך חצי שעה.
משלוח לחיפה – 450 ש"ח, משלוח לבאר שבע – 450 ש"ח, משלוח לירושלים – 260 ש"ח *איסוף מאזור המרכז בלבד.

חברת שליחויות » משלוחים בישראל » משלוחים במרכז » חברת שליחויות בנתניה – מחירון משלוחים בנתניה

חברת שליחויות בנתניה – מחירון משלוחים בנתניה

נערך לאחרונה בתאריך

מחירון שליחויות בנתניה

כמות שליחויות בנתניה לחודש מחיר שליחויות בנתניה לחבילה
עד 100 שליחויות בנתניההחל מ-35 ש"ח לחבילה
עד 200 שליחויות בנתניההחל מ-30 ש"ח לחבילה
עד 500 שליחויות בנתניההחל מ-25 ש"ח לחבילה
מעל 500 שליחויות בנתניההחל מ-22 ש"ח לחבילה

זה ממש לא משנה אם אתם בעלי עסק קטן, בינוני או גדול, כך או כך תהיו חייבים לשנע סחורה, מוצרים או מסמכים חשובים. או לחלופין שהלקוחות שלכם ירצו לשלוח לכם.

האזינו לכתבה

נכון, אתם יכולים לבצע משלוחים בעצמכם, אבל בדרך כלל זה פחות מעשי, ואין כל יתרון בכך. קל וחומר אם רק אתם עובדים בעסק שלכם ולא מחזיקים עובדים, בעוד שמשלוח עצמי עשוי להיות קשה למדי עד בלתי אפשרי. אנחנו מבקשים ממכם, בכל לשון של בקשה, פשוט תמשיכו לקרוא, ותלמדו המון עובדות מדהימות על חברת שליחויות בנתניה.

חברת משלוחים בנתניה

מה עושה בכלל חברת שליחויות בנתניה?

נראה על פניו, כי חברת שליחויות בנתניה עושה המון דברים, ולהלן נציג בפניכם את שני הדברים הכי חשובים –

 • משרדי רפואה עשויים להזדקק למשלוח תרופות. המדבירים עשויים להזדקק למסירת כימיקלים לצורך הדברת מזיקים. יש המון מטרות לשירות שליחים. שירותי משלוחים בנתניה הפכו פופולריים יותר ויותר בעידן זה של קניות מקוונות ותקשורת גלובלית. משמע, השליחים מאפשרים לכם לשלוח או לקבל חבילה ממקום אחד לאחר במרחבי נתניה. בדיוק כמו הדואר, רק מהר יותר ומדי פעם עם תקני אבטחה גבוהים יותר.

 • שימושי במיוחד להשתמש בשירות שליחים כאשר אתם צריכים משלוחים מהירים. הם גם בחירה נהדרת עבור שירותי שילוח מחוץ לנתניה. לא משנה מה הצרכים שלכם, שירות שליחים עשוי לבוא עם כמה יתרונות רציניים.

איזה סוגים של משלוחים בנתניה יש כיום?

ישנם סוגים רבים ושונים של שירותי שליחויות, שמספקת חברת שליחויות בנתניה, בהתאם לצרכים ולמאוויים שלכם. שני סוגי שירותי השליחויות המוצעים כוללים לעיל –

 • שירותי שליחויות רפואיות – שירותי שליחויות רפואיות דורשים בדרך עמידה בדרישות מסוימות. החברה מבטיחה שהשליחים שלה יהיו מתאימים למשלוח רפואי עם לבוש מקצועי, שולחת לפי דרישה, ועל ידי עמידה בכל התאימות הרפואית. חשוב שהמשלוחים הרפואיים יגיעו בזמן. הצוות צריך להיות מוסמך רפואי ומקצועי. יתרה מזאת, נעשה שימוש באבטחה גבוהה בכל תהליכי המסירה הרפואית.

 • שירות שליחים באותו יום – משלוח באותו יום הוא בדיוק כמו שזה נשמע. החבילות שלכם יגיעו באותו יום שאתם שולחים אותן. שירות שליחים באותו היום הוא אפשרות אטרקטיבית, מהירה ובטוחה. כאשר אתם בוחרים משלוח באותו יום, עומדות לפניכם כמה אפשרויות. חבילות יכולות להגיע תוך מספר שעות, תלוי בצרכים שלכם ובמרחק של המשלוח. אתם יכולים גם לתזמן את המשלוח ולצפות במסלול, כדי לוודא שהחבילה שלכם נמצאת במקום בו היא אמורה להיות. לשירות שליחים באותו יום יש היסטוריה מעניינת ושימושים רבים.
  בעולם העסקים, הוא משמש בעיקר למסירה של מידע רגיש שצריך להגיע מהר – אבל יש הרבה סקטורים אחרים שמוצאים את המשלוח באותו יום שימושי. במציאות העכשווית, משלוח לאותו יום משמש לפעמים למתן דגימות רפואיות, כמו למשל – בדיקות סמים או עבודת מעבדה. לעתים, שליחים אפילו מספקים מצרכים, מה שהופך שימושי יותר ויותר.

מה המעלות הבולטות של חברת שליחויות בנתניה?

יש כל מיני מעלות בולטות אשר מאפיינות את השירותים של חברת שליחויות בנתניה, והנה הן לפניכם, בסדר ממש רנדומלי –

 • אתם צריכים את זה? בואו ותשיגו את זה – בניגוד להרבה שירותי משלוחים אחרים, חברת שליחויות בנתניה עובדת על פי רוב בימים ראשון עד שישי. בשל כך, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהחבילה שלכם תימסר בזמן. ישנם שירותי שליחויות כמעט בכל עיר במדינת ישראל, אבל אין כמו השירות של חברת השליחויות בעיר נתניה. לפני שאתם סוגרים עסקה, תשוחחו עם המנהל, תקבלו כמה הפניות ותבצעו חיפוש ברשת האינטרנט כדי לוודא את המוניטין של החברה למשלוחים.

  עליכם לוודא שאתם מקבלים הצעות מחיר מכמה חברות של משלוחים בנתניה כדי שתוכל להשוות תעריפים. מכיוון שהתחרות היא קשה, לפעמים אתם יכולים לקבל עוד כל מיני שירותים בתוך החבילה שלכם, כאלו שיכולים להפוך את חייכם לקלים יותר ואת תהליך המשלוחים ליעיל הרבה יותר. בימים אלה, עסקים אפילו משתמשים בשירותי שליחים כדי להעביר מסרים שיווקיים הקשורים למבצעים מיוחדים, הנחות ומבצעים. יש הרבה שאתם יכולים לפשט הקשור לעבודה הניהולית, באמצעות שימוש בשירות משלוחים בנתניה מקצועי. המפתח הוא לחקור היטב ולמצוא את החברה הכי מתאימה.

 • המשלוח הוא מהיר – בעוד שיצרתם קשר עם חברת שליחויות בנתניה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר אליה, והיא כבר תאסוף את החבילה ותספק אותה ליעד הנדרש. בדרך כלל, לשירותי השליחויות יש צי רכבים והם זמינים תמיד. כמו כן, הם משתמשים ב-GPS, מה שהופך את תהליך האיסוף וההורדה לחלק יותר. אתם ממש לא צריכים מתווכים, החבילה שלכם נמצאת בידיו של אדם אחד בלבד עד שהיא מגיעה ליעדה. המעלה העיקרית באה לידי ביטוי בכך שהחבילה תימסר עוד באותו היום ולא תשב במחסן במהלך סוף השבוע או כמה ימים טובים.

 • אתם מבוטחים – שירותי משלוחים בנתניה מבוטחים במלואם. גם אם יש לכם חבילה יקרת ערך, אתם ממש לא צריכים לדאוג שהיא תאבד או תינזק. חברת הביטוח של השליחויות מטפלת בדרך כלל בכל תביעה שאתם מעלים אם יקרה משהו למשלוחים שלכם.

 • אמינות תמיד שם – תכונה נהדרת נוספת של שירותי חברת שליחויות בנתניה היא שהם אמינים. החברה יודעת את חשיבות המשלוח ותתייחס לחבילות שלכם בדיוק כמו שלהן. זאת ועוד, שירותי שליחויות משתמשים בתוכנת מעקב כך שברגע איסוף החבילה תוכלו לעקוב אחריה אונליין. כאשר היא תימסר, תקבל הודעה מידית.

 • נוחות היא שם המשחק – תכונה מרכזית נוספת של חברת שליחויות בנתניה היא שהמשלוחים קלים לשימוש. אינכם צריכים למלא טפסים מרובים או לענות על שאלות בכל פעם. כל מה שתעשו זה לדבר עם המנהל או הנציג ולשמוע את הפרטים. כאשר יש לכם משלוח, אתם פשוט יוצרים קשר עם חברת משלוחים בנתניה, והחבילה תיאסף. אתם לגמרי לא צריכים לדאוג לגבי לוחות זמנים של איסוף והחלת תוויות מהודרות על החבילות. הם דואגים להכול. באופן הזה תחסכו זמן ויהיה באפשרותכם להתמקד בעבודה שלכם.

 • סבירות גבוהה עבור רבים – כשמדובר במשלוח מקומי, שירות שליחויות הוא אחת האפשרויות הזולות ביותר שתוכלו לקבל. לחברות האלה יש צי מכוניות, ונהגים בשפע וכל מה שהם עושים זה לשלוח חבילות. הם מציעים כמה מתעריפי המשלוח הטובים ביותר ובמקרים רבים, לא גובים תשלום נוסף עבור חבילות גדולות.

שאלות נפוצות על שליחויות בנתניה

במיוחד עבורכם הכנו מאמר מפורט שבו תוכלו לראות את כל המידע והמחירים על שליחויות בנתניה. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
המחיר של שליחויות בנתניה משתנה בהתאם למרחק השליחות ודחיפות השליחות, ככלל אצבע רשמנו מחירים במאמר אך יש ליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר מדוייקת.
כמובן, אנו מציעים שירות של שליחויות בנתניה לכל מקום. יש ליצור איתנו קשר בטלפון המופיע באתר או לשלוח אלינו טופס ליצירת קשר ונדבר בקרוב!

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר לשליחויות בנתניה שלח פרטים או חייג 050-8307037

שירותי משלוחים נוספים שיעניינו אתכם