074-764-85-11

להזמנת שליחות התקשרו אלינו

משלוחים מהיום להיום

כל חברה או בית עסק המוכרים מוצרים וסחורה עם משלוחים עד הבית, היו רוצים לספק ללקוחות שלכם משלוחים מהיום להיום. משלוחים מהיום להיום מהווים למעשה את השירות הטוב ביותר עבור הלקוח כאשר הוא מקבל את המוצר במהירות המרבית בצורה נוחה וקלה עד לבית שלו. לשירותי המשלוחים מהיום להיום כל בית עסק או חברה יכולים להצטרף ולספק ללקוחות שלהם את השירות המהיר ביותר למשלוח עד הבית.

השירות ניתן על-ידי חברת שליחויות מקצועית, המחזיקה בצוות שליחים מיומן ויעיל שמספק את שירותי השילוח מהיום להיום לכל לקוח המזמין מוצר דרך חנות און ליין או באמצעות הטלפון או מייל ישירות מבית העסק.

פתרונות שילוח מהירים לבתי עסק

אם אתם מעוניינים בפתרונות שילוח מהירים לבית העסק שלכם, כדאי שתכירו את שירות המשלוחים מהיום להיום של חברת “מחוץ לקופסה”! שירותי חברת מחוץ לקופסה כוללים שילוח מהיר ויעיל ביותר עבור חנויות און ליין, חברות קמעונאיות, משרדי עורכי דין, משרדי רואי חשבון ולכל בית עסק המעוניין בביצוע משלוח מהיר של מוצרים, מסמכים וסחורות.

שירותי שילוח בהתאמה אישית

צוות חברת מחוץ לקופסה מתאים עבורכם את שירותי השילוח על-פי הצרכים העסקיים שלכם. שירותי שילוח בהתאמה אישית יכולים לכלול שירותי שילוח עד 72 שעות, שירותי החזרה והחלפה של מוצרים מלקוחות, שירותי שילוח ללקוחות פרטיים ושירותי שילוח מהיום להיום.

הצטרפות לשירותי השילוח מהיום להיום

קיבלתם החלטה להצטרף לשירותי השילוח של חברת מחוץ לקופסה? עשיתם החלטה נכונה! צוות חברת מחוץ לקופסה יספק לכם שירות מ-א’ עד ת’ בכל הנוגע לשילוח מוצרים וסחורות וידאג לבצע שילוח מהיר ומקצועי לכל לקוח המזמין מכם מוצר או סחורה או גורם עסקי המבצע אתכם שיתופי פעולה.

שירותי שילוח מחוץ לקופסה מציעים – משלוחים מהיום להיום

שירותי משלוחים מהיום להיום של חברת מחוץ לקופסה ישדרגו את פעילות בית העסק שלכם ויאפשרו לכם להגיע ליותר לקוחות בטווח הארוך. בדרך כלל כאשר לקוח מזמין מוצר און ליין, מלבד המחיר ואיכות המוצר, הדבר הבא החשוב לו ביותר זה זמן ההגעה של המשלוח אליו הביתה. באמצעות שירות משלוחים מהיום להיום של חברת מחוץ לקופסה, אתם יכולים לספק ללקוח שלכם את השירות המהיר ביותר עבורו!

שירותים נוספים

שילוח לכל נקודה בארץ
עד 72 שעות

באמצעות שירותי השילוח של מחוץ לקופסא אתם יכולים לחסוך בזמן ולהגדיל את ההכנסה של בית העסק בצורה נוחה וקלה במיוחד.

משלוחים מהיום להיום

שירותי חברת מחוץ לקופסה כוללים שילוח מהיר ויעיל ביותר עבור חנויות און ליין, חברות קמעונאיות וכל בית עסק המעוניין בביצוע משלוח מהיר.

שילוח לכל מוצר

יש לכם עסק אינטרנטי או בית עסק דרכו אתם רוצים לשלוח מוצרים, הצטרפו לשירות המשלוחים והעניקו ללקוחותיכם שירות מקצועי עד הבית.

שילוח אריזות קטנות

באמצעות צוות השליחים המקצועי של "מחוץ לקופסא", תוכלו לשנע כל אריזה קטנה שתרצו באופן יעיל ומהיר בכל מקום בארץ.

שירות גוביינא

הצוות המקצועי של חברת "מחוץ לקופסה" יתאים במיוחד עבורכם את שירות הגוביינא למשלוחים בהתאם לצרכים שלכם ולדרישות שלכם.

החזרות והחלפות

באמצעות שירותי חברת "מחוץ לקופסה", תוכלו לשמר לקוחות גם אם הם לא היו מרוצים ממוצר מסויים ולדאוג שהם יקבלו שירות מהיר.

Call Now Button דילוג לתוכן