מבצע! מהיום להיום – איסוף תוך חצי שעה.
משלוח לחיפה – 450 ש"ח, משלוח לבאר שבע – 450 ש"ח, משלוח לירושלים – 260 ש"ח *איסוף מאזור המרכז בלבד.

חברת שליחויות » משלוחים בישראל » משלוחים במרכז » חברת שליחויות בפתח תקווה – משלוחים בפתח תקווה

חברת שליחויות בפתח תקווה – משלוחים בפתח תקווה

נערך לאחרונה בתאריך

מחירון שליחויות בפתח תקווה

כמות שליחויות בפתח תקווה לחודש מחיר שליחויות בפתח תקווה לחבילה
עד 100 שליחויות בפתח תקווההחל מ-35 ש"ח לחבילה
עד 200 שליחויות בפתח תקווההחל מ-30 ש"ח לחבילה
עד 500 שליחויות בפתח תקווההחל מ-25 ש"ח לחבילה
מעל 500 שליחויות בפתח תקווההחל מ-22 ש"ח לחבילה

אנשי המקצוע שמאומנים הכי טוב מהווים את המשאבים הכי מוצלחים עברו החברות במרדף שלהם בשיפור של חוויית הלקוחות שלהם.

האזינו לכתבה

באופן כללי, בתי עסק עוסקים בפרט בשכירת השירותים של חברת שליחויות בפתח תקווה מקצועית ומנוסה, לשם טיפול במשלוחים יקרי ערך שלהם, וזאת משום שהיא מציעה את הרמה הכי נאותה של תשומת לב נכונה, מקצועיות, וכמובן מהימנות. במידה ותמשיכו לקרוא עד לסוף הנאמר פה, תבינו כי הרבה עסקים שואפים לספק ללקוחות שלהם שירותי משלוחים בפתח תקווה מהשורה הראשונה, על מנת לתמוך בלקוחות שלהם ולהשיג את מלוא תשומת הלב החיובית שלהם.

חברת שליחויות בפתח תקווה

איך בדיוק תיהנו מהשירותים של חברת משלוחים בפתח תקווה?

קיימים שלושה אלמנטים מרכזיים, שלפיהם תוכלו ליהנות מהשירותים של חברת משלוחים בפתח תקווה. ואלו הם כלהלן:

 • שירותיה של חברת משלוחים בפתח תקווה מאפשרים לכם להתמקד בכישורי הליבה שלכם – הדאגה העיקרית של כל חברה באה לידי ביטוי ברצון שלה לשפר את יכולות הליבה שלה. אי לכך ובהתאם לזאת, מיקור חוץ של פעילויות עסקיות עזר אלו עשוי לשמור אתכם ממוקדים לגמרי בפעילות הליבה שלכם. בשירות משלוחים חכם, ידאגו לכל צרכי שירותי המשלוחים שלכם בפתח תקווה, מתוך הניסיון להציע לכם פתרון מקצה לקצה.

 • מהימנות – מרבית שירותי חברת משלוחים בפתח תקווה מתיימרים לתת מענה ללקוחותיהם ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר. ברם, בסיכומו של יום התמונה תהיה משהו שונה לחלוטין בראייה קדימה. חשוב שתוודאו ששירות השליחויות שתבחרו יהיה מוכר היטב באזור שלכם.

 • נוכחות גיאוגרפית – שירותי חברת משלוחים בפתח תקווה מקצועיים יכולים להיות מקומיים, או אזוריים. אם אתם צריכים לשלוח חבילה מקומית או אזורית, עליכם לבחור בספק שירותי שליחויות מקומי. זה אף מאפשר לכם לתמוך בעסקים קטנים בקהילה המקומית שלכם. זה, בתורו, יסייע לכם לחסוך זמן וכסף גם כן.

איזה גורמים יש להביא בחשבון לפני בחירה של חברת שליחויות בפתח תקווה?

השירות של חברת שליחויות בפתח תקווה הפך יותר ויותר פופולרי עם חלוף השנים. זהו פתרון מעשי ליחידים או למשפחות שצריכים לשלוח חפצים למקומות שונים מבלי לנסוע אליהם בכוחות עצמם. קיים מנעד רב של שירותי משלוחים שעונים על הצורך הציבורי במשלוחים לכל אזורי פתח תקווה והסביבה. חברות כאלו ואחרות אפילו מציעות משלוחים מחוץ לפתח תקווה שבוודאי יוכלו להועיל לכם.

המטרה העיקרית של חברות אלו היא משלוח מוצרים מדלת לדלת, ככזה שמבטיח שהמוצרים המאובטחים יגיעו לאנשים או לבית העסק הנכונים בזמן הנכון. אם אתם צריכים משלוח של החפץ שלכם בפעם הראשונה, קיימים כל מיני גורמים שמומלץ להביא בחשבון לפני בחירה של חברת שליחויות בפתח תקווה:

 • משוב לקוחות – זה יעזור באופן משמעותי אם תבדקו את חוות הדעת של הלקוחות על שירותי חברת שליחויות בפתח תקווה. תוך כדי כך, יהיה באפשרותכם ללמוד יותר מלקוחות כאלו ואחרים שהיו להם חוויות ישירות של, כגון – השירותים, המחירים, מועדי אספקת המשלוחים, האבטחה ומתקני המעקב שמספקים חלק מחברות המשלוחים בפתח תקווה.

 • סוג שירות – קיים כיום שפע של שירותים שמציעה חברת שליחויות בפתח תקווה. לחלק מהספקים יש היקף אזורי, ואף ביישובים שסמוכים לפתח תקווה. חלק מהחברות הללו פשוט מתמחות בפריטים או בחבילות מסוימות, אף במידה ועסקינן אודות פריטים אישיים, חומרים קנויים, ואף במידה ועסקינן אודות פריטי מלאי, או לחלופין מוצרים מתכלים. משום שלמשלוחים שונים יש דרישות מגוונות, כמו לדוגמה – תמחור ותזמון, תבחרו בחברה שתהיה חסכונית ומהירה, וכדאי שתחפשו סוג שירות המתאים למוצרים שלכם.

 • בטיחות ואבטחה – בטיחות ואבטחה הם שיקולים מרכזיים בבחירת שירות של חברת שליחויות בפתח תקווה. ככל האפשר, שירות השליחויות צריך להבטיח את בטיחות המוצרים או החבילות שלכם. הדבר האחרון שאתם רוצים בו הוא שמקבל המשלוח יקבל ממכם פריטים פגומים או לא יקבל אותם בכלל. זה עשוי להיות בהחלט מייאש יותר לגלות שהמסמכים הסודיים שנמסרו דלפו לעיני כל. מסיבה זאת, עליכם לבדוק את פרופיל הבטיחות של החברה שתבחרו.

 • תג המחיר – כמו בכל דבר, תג המחיר תמיד מהווה פקטור ניכר. ככל שניתן, אתם רוצים לבחור בדרך של שירותי חברת שליחויות בפתח תקווה הכי זולים, אבל שיהיו גם הכי איכותיים. עליכם להבין כי התמחור תלוי אף בגודל החבילה שלכם ובמיקום שלה. חברות מסוימות גובות הרבה יותר מאחרות עם אותם שירותים ותזמוני אספקה. מסיבה זאת, עליכם להקפיד לבדוק את המחירים של אותה חברת שליחויות בפתח תקווה. תבחרו את מי שדרכה יהיה באפשרותכם לחסוך בהוצאות כספיות, כמו גם לקבל את השירות הטוב ביותר במקביל.

 • תזמון ומעקב – בכל הנוגע לשירות של חברת שליחויות בפתח תקווה, העיתוי והמעקב חשובים מאוד כיוון שצריך להביא בחשבון את מהירות המשלוחים. בוודאי שתהיו מעוניינים שהמוצרים שלכם יגיעו לפתחו של פלוני אלמוני בהתאם לציר הזמן המובטח או גם מוקדם מהצפוי. ספקים מסוימים יכולים לספק בתוך יממה אחת משלוח עבור בקשות דחופות, בעוד שספקים אחרים יכולים לשלוח את החבילה במשך יום או יומיים. חוץ התזמון, המעקב חשוב לא פחות. תבחרו בספק שירות או חברת שליחויות בפתח תקווה שתאפשר לכם לעקוב ולבדוק את מצב המשלוחים שלכם בזמן אמת על ידי רשת האינטרנט.

מה הייחודיות של שירותי חברת משלוחים בפתח תקווה?

ממש אי אפשר להצביע רק על דבר אחד שמייחד את שירותי חברת משלוחים בפתח תקווה. בעוד שיש המון דברים שמייחדים אותם, נציג בפניכם עכשיו את שלושת הדברים שהכי ייחודיים להם, כדלקמן –

 • אבטחה ולוגיסטיקה – כשמדובר במידע רגיש, הבחירה בשירות של חברת משלוחים בפתח תקווה פירושה שאתם מפקידים את המסמכים החשובים שלכם בידי אדם אחד, ככזה שמוסמך עם בדיקת רקע מלאה ומאומן בטיפול במשלוחי חומרים רגישים. משום שתוכלו לבחור באופציה של מעקב בזמן אמת, תיהנו משקיפות מלאה, שתאפשר לכם להישאר עם החבילה שלכם לאורך כל הדרך.

 • האם יש דבר גרוע יותר מאשר לבזבז הפסקת צהריים בעמידה בסניף בדואר המקומי רק כדי לשלוח חבילה? או גרוע מכך, כשיש לכם דבר מה דחוף שחייב להגיע ויש תור ארוך מחוץ לדלת של הדואר המקומי? החדשות הטובות, שיש היום שירותי חברת משלוחים בפתח תקווה מקוונים שיגיעו עד אליכם ויספקו שירותי קונסיירז' בזמן אמת כדי שהמשלוח שלכם יגיע אל ייעודו במהירות ובבטחה.

 • לוגיסטיקה – אם כבר מדברים על מעקב, לוגיסטיקה היא אחד המרכיבים הקריטיים ביותר אחרי האבטחה. כמה ממכם בוודאי סבלו מאותה קריאה אימתנית לסניף הדואר המקומי, שגיליתם שמשלוח קריטי אבד או ניזוק? לשירות חברת משלוחים בפתח תקווה מקוון מיומן היטב צריך להיות צוות לוגיסטי שלם שזמין לספק לכם תמיכה ושירותים באותו היום, כך שתוכלו לדעת בדיוק מתי ואיפה החבילה שלכם נמצאת בכל רגע נתון.

שאלות נפוצות על שליחויות בפתח תקווה

במיוחד עבורכם הכנו מאמר מפורט שבו תוכלו לראות את כל המידע והמחירים על שליחויות בפתח תקווה. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
המחיר של שליחויות בפתח תקווה משתנה בהתאם למרחק השליחות ודחיפות השליחות, ככלל אצבע רשמנו מחירים במאמר אך יש ליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר מדוייקת.
כמובן, אנו מציעים שירות של שליחויות בפתח תקווה לכל מקום. יש ליצור איתנו קשר בטלפון המופיע באתר או לשלוח אלינו טופס ליצירת קשר ונדבר בקרוב!

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר לשליחויות בפתח תקווה שלח פרטים או חייג 050-8307037

שירותי משלוחים נוספים שיעניינו אתכם