מבצע! מהיום להיום – איסוף תוך חצי שעה.
משלוח לחיפה – 450 ש"ח, משלוח לבאר שבע – 450 ש"ח, משלוח לירושלים – 260 ש"ח *איסוף מאזור המרכז בלבד.

חברת שליחויות » משלוחים בישראל » משלוחים בצפון » חברת שליחויות בחדרה – משלוחים בחדרה

חברת שליחויות בחדרה – משלוחים בחדרה

נערך לאחרונה בתאריך

מחירון שליחויות בחדרה

כמות שליחויות בחדרה לחודש מחיר שליחויות בחדרה לחבילה
עד 100 שליחויות בחדרההחל מ-35 ש"ח לחבילה
עד 200 שליחויות בחדרההחל מ-30 ש"ח לחבילה
עד 500 שליחויות בחדרההחל מ-25 ש"ח לחבילה
מעל 500 שליחויות בחדרההחל מ-22 ש"ח לחבילה

האינטראקציה של קהל היעד שלכם עם המוצרים שלכם ממש איננה מסתיימת בתור לקופה. למען האמת, האינטראקציה הישירה שיש לכם אתו הינה בנקודת המסירה, שמהווה אף את נקודת המגע האחרונה של הצרכנים במסע של הקנייה.

האזינו לכתבה

המשמעות של כך שחוויית משלוחים בחדרה חלקה מעגלת הרכישות לדלת הכניסה מהווה את המפתח לשמירה על המוניטין של המוצרים שלכם. הציפיות של הלקוחות מזנקות אל על בעוד חברת שליחויות בחדרה ענקית מעלה כל הזמן את רף המשלוחים.

חברת שליחויות בחדרה

לחברות קטנות התאמה של מהירות משלוחים בחדרה מגיעה בהכרח עם תג מחיר גבוה למדי. ברם, בעוד מיישמים באופן אסטרטגי ועם לברת שליחויות מתאימה, המשלוחים יכולים להזניק למעלה את היקפי המכירות שלכם. על פי שפע של מחקרים שבוצעו בהיבט זה, נמצא כי בשיעור של כשישים אחוזים מהלקוחות נטשו קנייה משום שהמחיר של המשלוחים היה גבוה למדי. עוד שמונים וארבעה אחוזים מהם גורסים כי ממש לא סביר להניח שהם ירכשו שוב מאותו מותג בתום חוויית משלוחים מאכזבת. באם תקפידו לקרוא את כל מה שמובא להלן לפניכם, תבינו שכתוצאה מכל זה מכירות שערכן לא יסולא מפז עשויות לרדת לטמיון.

מה הם הטיפים המעולים לבחירה של חברת שליחויות בחדרה?

כשהנכם פשוט מספיק המון היתכנויות בכל מיני קשתות הקצה של עלויות וברורים בתקשורת שלכם, המשלוחים מסוגלים להגדיל את ההמרה שלכם בקופה, לספק לכם יתרון תחרותי, או לחלופין להגדיל את הנאמנות או האמון של הלקוחות במוצרים שלכם. בעוד שיש מלא טיפים פשוט מעולים לבחירה של חברת שליחויות בחדרה, נציג בפניכם כעת את שלושת המובילים שמבניהם:

 • תחשבו על חברת שליחויות בחדרה שאתם בוחרים בתור השגרירה של המותג שלכם. שירות משלוחים בחדרה טוב ישפר בהכרח את שביעות רצון הלקוחות שלכם. חוויית משלוחים גרועה עשויה להכתים חיש מהר את המוניטין שלכם.

 • מהירות משלוחים – המהירות של המשלוחים הפכה זה מכבר לנקודת מכירה מרכזית, בעוד שבשיעור של יותר מארבעים אחוזים מהלקוחות מעוניינים במשלוחים עוד באותו היום. לעתים, הם גם מוכנים לשלם הרבה יותר עבור מוצרים מסוימים, אם הם יכולים להשיג אותם מוקדם יותר. בערך כחמישה עשר אחוזים מהם טוענים כי הם רכשו מוצרים מחברות ידועות פשוט בגלל שהם יכלו להשיג אותם מהר יותר מאשר במקומות אחרים, חרף העובדה שתג המחיר שנלווה אליהם היה גבוה יותר.

  שמא לא תוכלו להציע שירות משלוחים בחדרה בחינם למחרת, אך אתם עשויים לעשות שימוש בשירותי משלוחים בחדרה אשר מציעים את זה בעלות של משלוחי פרימיום. תיתנו לקהל היעד שלכם את היכולת להשתמש במשלוחים ללא חיוב כספי, בעוד שהם לא ממהרים להשיג את הסחורה שלכם. בנוסף לכך, תספקו לו אפשרויות מהירות יותר אם הוא מוכן לשלם עבורו. חרף העלות הנוספת, מומלץ לשאול חברות משלוחים בחדרה מה אפשרי ומה לא אפשרי.

 • הכירו את הצרכנים, המוצרים והמתחרים שלכם – בטרם התקשרות עם חברת שליחויות בחדרה, אתם חייבים להבין את הדרישות והעדיפויות הספציפיות שלכם. בשביל זה, כדאי שתשקלו את הצרכים של קהל היעד שלכם, את אופי המוצרים שלכם ואת המתחרים שלכם. תשקלו היכן הם ממוקמים, כמה הם לרוב יהיו מוכנים לשלם עבור משלוחים בחדרה, ועד כמה הם זקוקים למוצרים שלכם בדחיפות מרבית. כמה יקרים, כמה גדולים וכמה כבדים המוצרים שלכם?

  כמה פריטים אתם מצפים לשלוח על בסיס שבועי, מה הינם הממדים והמשקל הממוצעים של המוצרים שלכם, ומה הערך של ההזמנות והרווחים הממוצעים שלכם? כל זה יעזור לקבוע את התמחור שלכם. תבדקו היטב איזה אפשרויות משלוחים בחדרה ושירותים מספקים המתחרים שלכם. אולי אפילו שווה לכם לבצע הזמנה אצל המתחרה שלכם, כדי ללמוד ממקור ראשון מהי החוויה. באמצעות הבנה שכזאת, יהיה באפשרותכם לראות בבירור מה עובד, מה לא עובד, והיכן אתם יכולים להשתפר.

מה המשמעות של טווח אספקה ויכולת מעקב אחרי משלוחים בחדרה?

בעיקרון יש שתי משמעות מובילות, האחת של יכולת מעקב, והשניה של טווח אספקה של חברת משלוחים בחדרה, והנה הפירוט שלהן –

 • יכולת מעקב – רק כשלושים אחוזים מהצרכנים מדרגים את התקשורת של קמעונאים עמם הם עובדים לגבי מצב ההזמנה המקוונת שלהם כנפלאה. זה המקום שבו המעקב נכנס לתמונה. המעקב מאפשר לקהל היעד שלכם לעקוב אחרי מקום הימצאות המשלוחים שלהם, מה שמביא שקיפות לתהליך המשלוחים שלכם, תוך כדי מתן שקט נפשי לכם וללקוחות שלכם. כאשר מבצעים מחקר על חברת משלוחים בחדרה, תוודאו שאתם ממש מבינים את חוויית המעקב עבור הלקוחות שלכם ואף את רמת הפירוט שהם יכולים לראות מבחינת מיקום המשלוחים שלהם.

 • טווח אספקה – אם אתם מובילים את המוצרים שלכם על פני טווח קטן, תבדקו את השימוש של חברת משלוחים בחדרה מקומית. יש להניח כי לשליחים מקומיים יהיה ידע רב יותר על האזור, יהיו אפקטיביים יותר לפעול בקנה מידה קטן יותר, ויהיו יכולים להציע אפשרויות זולות יותר לחברות קטנות, לעומת לעסקים גדולים יותר. לפיכך, אם אתם מובילים את המוצרים שלכם למרחקים ארוכים ושוקלים להתרחב לסביבה של חדרה, כדאי שתתחברו לחברת משלוחים בחדרה שיש לה רשת ענפה ומוניטין מהימן.

לפי מה תבחרו חברת שליחויות בחדרה?

ישנם שלושה פרמטרים מרכזיים, שיקדמו את הבחירה שלכם בחברת שליחויות בחדרה, כדלקמן:

 • עלויות משלוח – חברת שליחויות בחדרה הכי זולה היא לא בהכרח הכי טובה, ובשל כך זה נבון שלא לבסס את כל ההחלטה שלכם על העלות בלבד. תעבדו עם חברת שליחויות בחדרה כדי למצוא מחיר שמתאים לכם וללקוחות שלכם. התוצאה המושלמת הינה עלות נמוכה מספיק עבור קהל היעד שלכם, אבל גבוהה מספיק כדי לכסות את העלויות שלכם, כל זאת תוך כדי כמובן מתן שירות איכותי. אתם עשויים גם לצמצם את העלויות שלכם באמצעות חיתוך אריזות המוצרים שלכם, על מנת למנוע משקל עודף.

  לא פחות משמונים אחוזים מהקונים כיום טוענים שמשלוחים בחינם מהווים סוג של תמריץ מרכזי שמניע אותם לקנות באופן מקוון. ברם, הצעת משלוחים בחדרה בחינם על כל המכירות שלכם ולכל הלקוחות שלכם יכולה להתברר יקרה למדי עבור חברה קטנה. זה בדיוק המקום שבו אתם יכולים להיות אסטרטגיים. תשקלו להכניס משלוחים בחדרה למחירי המוצרים שלכם. כמו כן, יש באפשרותכם להגביל משלוח חינם ללקוחות נאמנים, למוצרים או לאזורים ספציפיים, או מעל ערך הזמנה מינימלי. בדרך שכזאת, אתם בעצם עושים שימוש במשלוחים כדי לעודד נאמנות ולהגדיל את ערך המכירות שלכם.

 • התמחות – פריטים מסוימים, כמו למשל – מוצרים מתכלים, מחייבים פתרון שילוח ייחודי. פה, אפילו לשגיאה הכי קטנה עשויה להיות השלכות אדירות, ובשל כך חשוב שתעבדו ביחד עם חברת שליחויות בחדרה שיש לה מומחיות ספציפית בהובלת סחורות מתכלות.

 • שירות לקוחות – תבינו היטב את חווית שירות הלקוחות של חברת שליחויות בחדרה, גם עבור עסקים כמו שלכם, וגם עבור הלקוחות שלכם. תבצעו את בדיקות הרקע שלכם בטרם ההתקשרות עם חברת שליחויות בחדרה. עיינו באתרי אינטרנט, ותבחנו ביקורות ופורומים אונליין. אתם יכולים להתקשר אליה על מנת לראות עד כמה שהיא ידידותית ובאמת עוזרת. כדאי שתשאלו כל חברת שליחויות בחדרה על אפשרויות הביטוח שלה, עם מי אתם יכולים לדבר אם תהיה לכם בעיה כל שהיא, ובאיזה שעות אתם יכולים להגיע אליה פיסית.

שאלות נפוצות על שליחויות בחדרה

במיוחד עבורכם הכנו מאמר מפורט שבו תוכלו לראות את כל המידע והמחירים על שליחויות בחדרה. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
המחיר של שליחויות בחדרה משתנה בהתאם למרחק השליחות ודחיפות השליחות, ככלל אצבע רשמנו מחירים במאמר אך יש ליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר מדוייקת.
כמובן, אנו מציעים שירות של שליחויות בחדרה לכל מקום. יש ליצור איתנו קשר בטלפון המופיע באתר או לשלוח אלינו טופס ליצירת קשר ונדבר בקרוב!

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר לשליחויות בחדרה שלח פרטים או חייג 050-8307037

שירותי משלוחים נוספים שיעניינו אתכם