מבצע! מהיום להיום – איסוף תוך חצי שעה.
משלוח לחיפה – 450 ש"ח, משלוח לבאר שבע – 450 ש"ח, משלוח לירושלים – 260 ש"ח *איסוף מאזור המרכז בלבד.

חברת שליחויות » משלוחים בישראל » משלוחים בצפון » חברת שליחויות בחריש – משלוחים בחריש

חברת שליחויות בחריש – משלוחים בחריש

נערך לאחרונה בתאריך

מחירון שליחויות בחריש

כמות שליחויות בחריש לחודש מחיר שליחויות בחריש לחבילה
עד 100 שליחויות בחרישהחל מ-35 ש"ח לחבילה
עד 200 שליחויות בחרישהחל מ-30 ש"ח לחבילה
עד 500 שליחויות בחרישהחל מ-25 ש"ח לחבילה
מעל 500 שליחויות בחרישהחל מ-22 ש"ח לחבילה

כולנו חיים בעידן דיגיטלי, זמנים שבהם בני האדם מסוגלים להשיג את כל מה שהם מעוניינים פה במספר הקשות על גבי הטלפון הסלולרי שלכם. בשל כך החברות עברו זה מכבר לעולם הדיגיטלי, בשביל להגיע לקהל יעד פוטנציאלי שלהן בלי כל בעיה. כמו גם, בשביל לספק ללקוחות שלהם שירותים או לחלופין מוצרים שבהם הם מעוניינים.

האזינו לכתבה

אם תקפידו על קריאה מתחילת המאמר הזה ועד לסיומו, תבינו שבשל כל זאת הצעת שירותים או מוצרים מאוד איכותיים הם ממש לא הדברים היחידים אשר מחייבים תשומת לב, אף אספקה שלהם דורשת בדיוק אותה תשומת לב. חברות סטארט אפ שניחנות במסגרת תקציב מוגבלת, ואף לקוחות מנהלים על פי רוב את פעולות השליחויות שלהם במו ידיהם. ככל שהחברה שלכם תגדל ותתפתח, באופן הזה סביר להניח שתהיו חייבים לצדכם את השירותים הנאמנים של חברת שליחויות בחריש.

חברת שליחויות בחריש

מה מאפשרת תוכנה של חברת שליחויות בחריש?

באופן כללי, בתי עסק כיום מציעים שירותי לוגיסטיקה כך שחנויות און ליין יאפשרו אספקה ​​בטוחה ואף בזמן של המוצרים שלהם. ספקי שירותי לוגיסטיקה, כמו למשל – חברת שליחויות בחריש זקוקה גם למערכת לניהול לקוחות מרובים, להבטיח ניהול אספקה ​​אפקטיבי, והן להימנע מאתגרים כמו אלו –

 1. חווית לקוחות גרועה.
 2. חבילות אבודות.
 3. חוסר תקשורת.
 4. משלוחים מאוחרים.
 5. מיון מוצרים באופן ידני.
 6. תכנון מסלול שאיננו יעיל.

מה היתרונות של תוכנה לניהול משלוחים בחריש?

תוכנת לניהול שליחים הינה כזאת שמסייעת לאותה חברת משלוחים בחריש באופטימיזציה של פעולות המשלוח בזמן וכן בעלות מבוקרת. להלן ארבע מהיתרונות הבולטים של תוכנה שכזאת –

 1. משובים על משלוחים בחריש – התוכנה מפעילה באופן אוטומטי קישורים למעקב אחרי הזמנות ומשלוח משוב ללקוחות. לקוחות עשויים לדרג את חווית המשלוחים שלהם, אותה יש באפשרות חברת משלוחי בחריש לבדוק ולפעול בהתאם.

 2. אופטימיזציה של תפעול שליחים –  תוכנת שליחים בודקת אוטומטית הזמנות חדשות ואז מפרידה אותן על סמך כמו למשל – סוג, נפח, גודל, מיקום משלוח ופרמטרים נוספים. לתוכנה יש לוח מחוונים מרכזי לשליטה ונראות על תהליך ניהול המשלוחים המלא.

 3. מעקב אחר משלוחים בחריש וביצועי השליחים –  תוכנת שליחים אף מאפשרת לכם לבצע מעקב בזמן אמת אחרי כמה הזמנות. יש באפשרותכם לקבל עדכון לגבי מצב ההזמנות שלכם. בנוסף לכך, אתם עשויים לצפות בהיסטוריה של השליחים ולקבל משוב מסירה, על מנת למדוד את הביצועים שלהם.

 4. תזמון שיגור –  התוכנה אף מקצה את רכב המשלוחים והנהג בצורה ממש אוטומטית, דבר שמבטל את הדרישה לשכור אנשי מקצוע ייעודיים למשימה שכזאת.

האם חברת שליחויות בחריש תרוויח מתוכנה למשלוחים?

מרבית תוכנות השליחויות בחריש מגיעות עם יישום נהג ייעודי, בשביל לאפשר לחברת משלוחים בחריש ליהנות משלושת ההיבטים הבאים –

 • הוכחת מסירה דיגיטלית – השליחים יכולים לאסוף ולהעלות את הוכחת המסירה הדיגיטלית ולאפשר משלוחים ללא מגע.

 • מסלולי משלוח אפקטיביים –  השליחים עשויים לעקוב אחרי מסלולי המשלוחים האידיליים על מנת להבטיח שכל משלוח יגיע בזמן שתואם מבעוד מועד. בנוסף לכך, הם יכולים לקבל מסלולים לחזרה למתקן לטיול המשני.

 • תקשורת עם לקוחות הקצה והספקים – על ידי התכונה הזאת, השליחים מסוגלים לתקשר עם לקוחות הקצה בשביל לקבל עוד מידע על מיקומם או בשביל לאשר את הזמינות שלהם בכתובת בזמן המשלוח. זאת ועוד, הם עשויים ליצור קשר עם חברת שליחויות בחריש במקרה של תקלה ברכב או בעיות אחרות הקשורות למסלול או להזמנה.

האם ניתן להזמין שירותים לפי דרישה מידיה של חברת שליחויות בחריש?

המון חברות עושות שימוש בשירותים של חברת שליחויות בחריש המסורתיים לשם משלוחים מסוגים כאלו ואחרים. אך שירותי שליחים רגילים עשויים להסתמן בתור איטיים ובדרך כלל הם חסרים שקיפות. אתם צריכים ליצור קשר עם חברת שליחויות בחריש מבעוד מועד, כדי לקבוע את המשלוחים שלכם, ואתם לעולם לא תדעו מה מיקומו של הנהג שלכם. לא קיימת בכלל דרך לדעת אם השליח שלכם המתין הרבה זמן או שמא הוא המתין מעט זמן.

בשביל בתי עסק רבים וטובים, לוחות זמנים של משלוחים הם ספורדיים וממש לא צפויים. אתם אף פעם לא תדעו מתי בדיוקתזדקקו לחלק הקריטי הזה או למסמכים שיימסרו ברחבי חריש. מדובר על אחד מן אתגרי השליחויות הכי גדולים לעסקים. אתם צריכים שהמשלוחים שלכם יתבצעו כשצריך אותם, אך זה יכול להיות בלתי אפשרי לחזות מתי המצב ידרוש את זה. שירותי חברת שליחויות בחריש מסורתיים עשויים להתברר כלא אמינים וכלא צפויים בתרחישים שכאלו.

שירותי חברת שליחויות בחריש מסורתיים הם בדרך כלל פעולות לואו טק, באופן הזה שתזמון משלוחים בחריש נחשב לתהליך איטי וידני, ולרוב תא תהיה לכם יותר מדי שקיפות לגבי מיקום השליחים, מצב המשלוחים או תג המחיר המשוער. משום שיש להם מספר מוגבל של נהגים ורכבי משלוחים, משלוחים באותו יום יכולים להתברר כיקרים למדי.

אך במציאות העכשווית, קיימים שירותי חברת שליחויות בחריש לפי דרישה המשאילים רעיונות שפותחו עבור שוק המשלוחים לצרכנים ואף יישמו אותם למשלוחים תעשייתיים ולמשלוחים עסקיים. פתרונות מבוססי טכנולוגיה אלו מאפשרים לכם חיש מהר ובלי כל בעיה להזמין שליחים מהטלפון הנייד שלכם או המחשב שלכם.

אפשרי גם להגדיר מיקומי איסוף והחזרה, זמני אספקה, דרישות רכב וכולי. ומשום ששירותי חברת שליחויות בחריש האלו לפי דרישה מעסיקים מאגר נרחב של נהגים מהימנים ויעילים ועצמאיים שכבר נמצאים בדרכים ובאזור שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שהמשלוחים שלכם יתבצעו בעוד אתם צריכים אותם.

שאלות נפוצות על שליחויות בחריש

במיוחד עבורכם הכנו מאמר מפורט שבו תוכלו לראות את כל המידע והמחירים על שליחויות בחריש. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
המחיר של שליחויות בחריש משתנה בהתאם למרחק השליחות ודחיפות השליחות, ככלל אצבע רשמנו מחירים במאמר אך יש ליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר מדוייקת.
כמובן, אנו מציעים שירות של שליחויות בחריש לכל מקום. יש ליצור איתנו קשר בטלפון המופיע באתר או לשלוח אלינו טופס ליצירת קשר ונדבר בקרוב!

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר לשליחויות בחריש שלח פרטים או חייג 050-8307037

שירותי משלוחים נוספים שיעניינו אתכם