מבצע! מהיום להיום – איסוף תוך חצי שעה.
משלוח לחיפה – 450 ש"ח, משלוח לבאר שבע – 450 ש"ח, משלוח לירושלים – 260 ש"ח *איסוף מאזור המרכז בלבד.

חברת שליחויות » משלוחים בישראל » משלוחים בצפון » חברת שליחויות בנהריה – משלוחים בנהריה

חברת שליחויות בנהריה – משלוחים בנהריה

נערך לאחרונה בתאריך

מחירון שליחויות בנהריה

כמות שליחויות בנהריה לחודש מחיר שליחויות בנהריה לחבילה
עד 100 שליחויות בנהריההחל מ-35 ש"ח לחבילה
עד 200 שליחויות בנהריההחל מ-30 ש"ח לחבילה
עד 500 שליחויות בנהריההחל מ-25 ש"ח לחבילה
מעל 500 שליחויות בנהריההחל מ-22 ש"ח לחבילה

משלוחים של אספקה ואף של דגימות ייחודיות מהווים דרישה שהולכת ומתגברת באופן מתמיד בתחום של הרפואה.

האזינו לכתבה

באם תחליטו לעשות אתנו חסד, ותגמרו אומר שלא "לקצר תהליכם", כי אם להתחיל לקרוא את המאמר שלפניכם למן תחילת דבריו ועד לתום דבריו, תגלו כי קבלת משלוחים מאזור אחד בנהריה לאזור שני אשר נתחם במסגרת הזמן שנקבעה מבעוד מועד, אף במידה ועסקינן אודות דגימות אשר חייבים לנתח או לחקור עוד באותו היום, והן במידה ועסקינן אודות אספקה שנחשבת לקריטית, חברת שליחויות בנהריה בהחלט מאפשרת ללקוחות לקבל שירות הולם ומאוד מתגמל.

חברת שליחויות בנהריה

במה שונה המומחיות של חברת שליחויות בנהריה בשליחויות רפואיות משליחויות סטנדרטיות?

מביני עניין מצהירים, כי מיקור חוץ של שירותי חברת שליחויות בנהריה, שמתמחים בהיבט הרפואי כחברה מומחית, יא]שרו לכם להשקיע הרבה פחות זמן בתזמון של משלוחים, ויאפשרו לכם ליהנות מיותר זמן איכות להשקיע במטופלים שלכם. ולהלן נתאר לפניכם במה שונה המומחיות של חברת שליחויות בנהריה בשליחויות רפואיות משליחויות סטנדרטיות:

 • עבודה עם שירותי חברת שליחויות בנהריה שמתמחים בהיבט הרפואי שונה מעבודה עם שירות משלוחים קונבנציונלי. לשליחים רפואיים מתלווים הכשרה ורכבים מיוחדים, אשר מאפשרים להם להעביר ציוד רפואי ואף דגימות בבטחה. השליחים הללו יודעים היטב איך לטפל בציוד, או לחלופין בדגימות עדינים מבלי לגרום כל נזק, והם מסוגלים לספק משלוחים מבוקרים בטמפרטורה המתאימה. בנוסף לכך, השליחים מכירים בחשיבות של שירותים מהירים. כמו גם, בשמירה על שלמות המדגם והבטחת שהציוד נמצא היכן שהוא צריך להיות בעוד הוא צריך להיות שם. אפשר לסמוך על שליחים רפואיים שהם חברים אמינים בצוות העובדים של ארגון הבריאות.

 • מומחיות טכנולוגית – טכנולוגיות חדשות נמצאות בשימוש באמצעות חברות משלוחים בנהריה רפואיות במיקור חוץ, על מנת לספק שירותים יותר אפקטיביים. ישנן טכנולוגיות ייעודיות שנמצאות כיום בשימוש, בשביל לעקוב אחרי הטמפרטורה ולהבטיח את שלמות הדגימות הרפואיות במשלוחים. השליחים משתמשים על פי רוב בציוד GPS ייחודי, כדי להבטיח את המסלול היעיל ביותר האפשרי בכל יום מסוים.

 • משלוח בלי כל קשר – כאשר אחד החששות הראשיים במהלך התפרצות וירוס הקורונה היה הגבלת התפשטות פוטנציאלית של נגיף הקורונה, הכללים הקיימים לימדו את כולנו קצת יותר על בטיחות רפואית באופן כללי. בכל הנוגע לשירותי חברת שליחויות בנהריה רפואיות, יש הרבה מקרים שבהם מועדף משלוח בלי כל מגע, וזאת היתכנות שבכל זמן שהוא תוכל להתכתב בהצלחה עם אנשי מקצוע מנוסים בשילוח משלוחים רפואיים.

 • תמיכה מגוונת – שירותי חברת שליחויות בנהריה רפואיים ממלאים תפקיד אינטגרלי בטיפול במטופלים. חומרים ומכשירים כירורגיים, כמו למשל – כפפות, מסכות, מזרקים והכלים הקיימים שהרופאים משתמשים בהם כדי להפעיל, מועברים על ידם לפעמים. מיקור חוץ לשליחים רפואיים מאיץ את תהליכי הבדיקות, וכתוצאה מכך ממצאים בזמן יותר על פני רצף שירותי הבריאות. אף במידה ומדובר בהבאת ספוגיות ודגימות, ואף במידה ומדובר על בדיקות לאבחון מחלת הקורונה, השליחים עשויים לסייע בקיצור של הזמן שלוקח לחולים לקבל את תוצאות המעבדה שלהם ואת הטיפול הבא. בנוסף לכך, השליחים הרפואיים עברו הכשרה להגיב למקרי חירום רגישים לזמן, מה שמפחית את הסיכונים לנזקים, שמהווה גורם חשוב בזמן משלוחים של מוצרים עדינים או רגישים. המון שליחים עשויים גם לחסוך כסף לבתי חולים, לשירותי קונסיירז' והן למעבדות פרטיות.

 • משלוחים מהירים – המטרה של שירותי חברת שליחויות בנהריה מתבטאת בביצוע משלוחים מהירים ופשוטים, ככל האפשר. כל מה שנדרש ממכם לעשות במצב שכזה הוא רק לארגן את המשלוחים שלכם, והמשלוח שלכם יימסר בהצלחה לנמען. שירותי שליחים זמינים במשך עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, מה שמבטיח שהמשלוחים שלכם יגיעו לפי לוח הזמנים בכל שעה ביום או בלילה. שירותי חברת שליחויות בנהריה משתמשים אף בטכנולוגיה של GPS. כתוצאה מכך, תוכלו לעקוב אחרי המשלוחים שלכם בנוחות מרבית. ובשל העובדה שהמשלוחים נמצאים רק בידיו של שליח אחד, הדבר מייתר את כל האלמנט של המתווך המעיק.

מה הם ששת הפרמטרים שחייבים להיות בכל חברת משלוחים בנהריה?

ששת הפרמטרים המובילים שממש חייבים להיות בכל חברת משלוחים בנהריה הם כלהלן:

 1. אזורים מכוסים – אם החברה שלכם נוהגת לקבל הזמנות למסירה בעיר נהריה ובסביבתה, עליכם להביו כי חברת משלוחים בנהריה תוכל להשלים בקלות את המשימה הזאת.

 2. ניסיון – תמיד כדאי לבדוק כמה זמן כל חברת משלוחים בנהריה בעסק, ומה רמת הניסיון שלה. בצורה מושלמת, כדאי שתבחרו חברת משלוחים בנהריה שנוסדה ושעבדה ביחד עם חברות כמו שלכם. היא מסוגלת גם לספק לכם שירות אידיאלי, והיא גם יכולה לייעץ לכם לגבי שיטות עבודה מומלצות ושיפורים בתהליך המשלוחים שלכם.

 3. נראות חיצוני – קהל היעד שלכם יגבש רושם מהארגון שלכם על סמך מה שהוא רואה, שבשלב המשלוח יהיה השליח שתבחרו. אז כמה מאמצים שאותם עושה חברת משלוחים בנהריה במראה הרכב שלה והשליחים שלה הוא דבר חשוב שיש לקחת בחשבון.

 4. שירותים נוספים – האם אתם משוחחים עם חברת משלוחים בנהריה שיכולה להעביר משלוחים רק מנקודה א' לנקודה ב', או שהיא מסוגלת להציע הרבה יותר מכך? חלק מהשליחים יכולים להציע מגוון שלם של תוספות משלוח – כולל אריזה, תיוג, ניהול מחסן, לוגיסטיקה, הדפסה ואפילו מימוש בדואר. אם אתה עושה אחד מהדברים האלה בבית או לא עושה אותם בכלל, אתה עשוי לגלות שהוצאתם למיקור חוץ יכולה לעזור לייעל את התהליכים שלך.

 5. יכולת מעקב – עד כמה חשוב לך לדעת היכן בדיוק נמצא המשלוח שלך בכל עת? האם אתה מתכוון למסור את החבילות שלך ולעולם לא יודע מה המסע שהם עשו? או האם השליח שלך יוכל להציע לכם אפילו יכולות מעקב מקיפות ומפורטות, שיאפשרו לכם לראות בדיוק היכן החבילה שלכם נמצאת והיכן היא הייתה מקודם, במקביל לעדכונים מדויקים.

 6. עלות – העלות, למרות שזה יכול להיות הדבר הראשון שיעלה לכם בראש, היא בכוונה האחרונה ברשימה שלנו. אתם מבינים, כמו כל דבר בחיים, אתם מקבלים בדיוק את מה שאתה משלמים עליו עם חברת משלוחים בנהריה. אל תתפתו פשוט לבחור באפשרות הזולה ביותר, משום שבדרך כלל בהכרח תתפשרו על האיכות.

שאלות נפוצות על שליחויות בנהריה

במיוחד עבורכם הכנו מאמר מפורט שבו תוכלו לראות את כל המידע והמחירים על שליחויות בנהריה. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
המחיר של שליחויות בנהריה משתנה בהתאם למרחק השליחות ודחיפות השליחות, ככלל אצבע רשמנו מחירים במאמר אך יש ליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר מדוייקת.
כמובן, אנו מציעים שירות של שליחויות בנהריה לכל מקום. יש ליצור איתנו קשר בטלפון המופיע באתר או לשלוח אלינו טופס ליצירת קשר ונדבר בקרוב!

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר לשליחויות בנהריה שלח פרטים או חייג 050-8307037

שירותי משלוחים נוספים שיעניינו אתכם