מבצע! מהיום להיום – איסוף תוך חצי שעה.
משלוח לחיפה – 450 ש"ח, משלוח לבאר שבע – 450 ש"ח, משלוח לירושלים – 260 ש"ח *איסוף מאזור המרכז בלבד.

חברת שליחויות » משלוחים בישראל » משלוחים בצפון » חברת שליחויות בראש פינה – משלוחים בראש פינה

חברת שליחויות בראש פינה – משלוחים בראש פינה

נערך לאחרונה בתאריך

מחירון שליחויות בראש פינה

כמות שליחויות בראש פינה לחודש מחיר שליחויות בראש פינה לחבילה
עד 100 שליחויות בראש פינההחל מ-35 ש"ח לחבילה
עד 200 שליחויות בראש פינההחל מ-30 ש"ח לחבילה
עד 500 שליחויות בראש פינההחל מ-25 ש"ח לחבילה
מעל 500 שליחויות בראש פינההחל מ-22 ש"ח לחבילה

כדי לנהל ארגון עסקי מצליח, יש למנף את האפקטיביות התפעולית. מאז ומתמיד הצעדים והתהליכים הקטנים אלו הם שבמידה ומבצעים אופטימיזציה, עשויים להוביל לתוצאות יותר גדולות.

האזינו לכתבה

מינוף התפעול, על ידי מיקור חוץ, עוזר לחברות בזמן האחרון לאין ערוך. לא משנה מה גודל החברה בדיוק, או ההיקפים שעמם היא מתמודדת, מיקור חוץ של חברת שליחויות בראש פינה עושה את כל ההבדל. כדאי לכם שלא להסתפק בדברי הפתיחה שלנו, וליהנות מקריאה של תחילת המאמר הנ"ל ועד לתומו, וכך תשאבו ערב רב של אינפורמציה על משלוחים בראש פינה.

חברת שליחויות בראש פינה

מה יניע אתכם להחליט לעשות עסקים עם חברת שליחויות בראש פינה?

הצורך של שליחויות בראש פינה נמצא בעלייה גדולה עם הפיכת אספקת המוצרים לפרקטיקה יותר ויותר מקובלת כיום. באופן הכי מסורתי – חברות, עסקים או ארגונים נאלצים להקים תשתיות והגדרות של משלוחים משלהם. זה ממש לא עניין של מה בכך, והנה ההשלכות של פעולות אלו –

 • השקעה ורכישה של צי רכבים.
 • העסקת נהגים ומנהלים לתהליך המשלוחים.
 • עבודה לתהליכי ניתוב ומשלוחים.
 • תשלום עבור רישיונות, אישורים והיתרים.
 • בעיות נוספות, כמו לדוגמה – קנסות, קריסות ותקלות.

חלופה הגיוניות יותר שהתפתחה ואחריה כולם בחרו בה, הייתה עבודה עם חברת שליחויות בראש פינה מנוסה. הווה אומר שהחברות בוחרות במיקור חוץ של החלק של המשלוחים. לחברת המשלוחים בראש פינה כבר יש תשתית ומספיק כוח אדם, על מנת לבצע את זאת מההתחלה. ועתה נסקור את ההיבטים שיניעו אתכם לעשות עסקים עם חברת שליחויות בראש פינה:

 • בונה אמון ואמינות עבור העסק מול הלקוחות – המשלוחים מהווים את נקודת המגע הפיסית הסופית או היחידה שיש לחברה שלכם עם הלקוחות שלכם. אם חווית המשלוח לא מעולה, הדבר עשוי להשפיע לרעה על המיתוג והאמון של החברה בעיני הלקוחות שלה. אם אתם לא משוכנעים שתצליחו לספק היטב משלוחים ללקוחות שלכם, כי אז היתכנות בטוחה יותר תהיה ללכת עם מומחים, כאלו שמבינים ושמכירים בערכו של היבט זה. בסופו של יום, כל חברה מחויבת לעבוד היטב על חוויות הלקוחות שלה.

 • יכולות נפלאות לפתרון בעיות בנושאי משלוחים – אם אתם מתפעלים חברת סטארט אפ, שזה עתה נכנסה לאקוסיסטם העסקי, שמא אתם לא מודעים לכל בעיות המשלוחים שאפשר לחוות. בהקשר זה, חברת שליחויות בראש פינה ותיקה ומקצועית מסוגלת לסייע, תוך כדי כך שהיא תכוון אתכם בכיוון הנכון. בשל העובדה שהשליחים שלה כבר התמודדו עם בעיות מרובות וטיפלו בכאלו עבר, הם עשויים להתגבר על כל בעיה שתצוץ. ושמא נגיד, זאת יכולה להיות עקומת למידה נהדרת עבור חברות סטארט אפ צעירות שאינן מודעות כל כך.

 • חיסכון בעלויות אדירות בצי המשלוח – רכב מסחרי לא כל כך זול להחזיק. אף במידה ואתם מחפשים לרכוש רכבים מסחריים משומשים, תצטרכו להוציא הרבה כסף. שלא לדבר על עלויות השירות, הוצאות החלפים והתיקון וכיוצא בזה. באמצעות עבודה עם חברת שליחויות בראש פינה מומחית, יהיה באפשרותכם להימנע מכל עלויות החזקת צי הרכבים והנהגים. את הכסף הזה ניתן להשקיע בתחומים אחרים. אנחנו לא מדברים על עלויות קטנות, אלא על המון כסף.

 • חברת שליחויות בראש פינה מאפשרת לכם ליהנות מזמן פנוי להתרכז בתחומים אחרים – אם מטפלים בהיבט כל כך מרכזי וחשוב בחברה שלכם, תוכלו להתמקד בתחומים שדורשים תשומת לב. כל בני האדם יודעים איך האצלת סמכויות הינה אלמנט מכריע בקידום האפקטיביות. עבודה עם חברת שליחויות בראש פינה מנוסה עשויה לעזור לכם לשפר את המוצרים, לטפל בשיווק, לשפר את קשרי הלקוחות שלכם, וכיוצא בכך. בסיכומו של יום, אתם עובדים עם שותף למשלוחים שיקל לאין שיעור על הפעילות העסקית שלכם, וגם יהיה שותף לחזון שלכם לצמיחה עסקית.

 • נזק קטן יותר בהובלה ובטיפול – גם אם אתם מקים צוות שליחים משלכם, ייתכן שתצטרכו לאמן אותו להתמודד עם האופי הספציפי של המוצרים שלכם. ברם, באפשרותכם לפתור את הבעיה הזאת אם תעבדו עם אנשי מקצוע מנוסים במשלוחים המיומנים בטיפול בסחורות ומוצרים בעלי אופי מסובך או רגיש. המובן של הדברים הוא שהנזקים והבעיות יהיו הרבה פחות.

 • תמיכה נוספת לאריזה ואחסנה – חלק ממפעילי חברת שליחויות בראש פינה הטובים ביותר מאפשרים ללקוחות שלהם ליהנות מגישה לכל מיני שירותים בלי הוצאות כספיות נוספות. היבט זה כולל את האריזה והאחסון החשובים מדי של המוצרים. אם לחברת המשלוחים בראש פינה, ששכרתם את שירותיה, יש מחסן במיקום אסטרטגי, זה בסופו של דבר יועיל לארגון שלכם באופן ניכר. זאת הסיבה שאתם חייבים לבחור בחברת שליחים בראש פינה הטובה ביותר בעת מיקור חוץ.

 • זמני אספקה ​​משופרים ומהירים יותר עבור אספקה – אחד מתחומי המיקוד העיקריים של כל חברה הוא לקבל את המוצרים בהקדם האפשרי. זה עוזר בכל דבר, החל מתזרים מזומנים ועד לשיפור חווית הלקוחות אם חברת שליחויות בראש פינה מציעה שירותי משלוחים באותו יום, אתם עשויים להיות סמוכים ובטוחים שזה יעזור לחברה שלכם. אנשי מקצוע מבינים את החשיבות של אספקה ​​מהירה ומבטיחים כי אותו הדבר נעשה עבור העסק, מה שעוזר להם להגדיל את היקפי ההזמנות.

מה הם שני הקריטריונים להעדפה של חברת משלוחים בראש פינה על פני המקבילה שלה?

והגענו כבר לישורת האחרונה, שבה נבחן את שני הקריטריונים לשם העדפה של חברת משלוחים בראש פינה על פני המקבילה שלה, ואלו הם תמצית הדברים –

 • זמינות – זה נשמע כה פשוט, אך עם הביקוש הגבוה של המציאות העכשווית, חברת משלוחים בראש פינה משרתת כמה בתי עסק עם צרכים מורכבים. תוודאו שהשליחים שתבחרו יהיו מודעים לסכום הממוצע שהם יצטרכו על בסיס חודשי ומתי ההתקשרויות הללו יתקיימו לרוב.

 • ביטוח ואבטחה – מה קורה אם המוצרים שלכם לא יגיעו למקום הרצוי או אם הם יגיעו פגומים? חיוני להגן על העסק שלכם מפני אחריות ולשכור את השירותים של חברת משלוחים בראש פינה שתספק לכם שקט נפשי בהקשר זה. תוודאו שאתם חוקרים מלכתחילה את הכיסוי הביטוחי של חברת משלוחים בראש פינה ואז תוכלו לקבל החלטה נבונה.

שאלות נפוצות על שליחויות בראש פינה

במיוחד עבורכם הכנו מאמר מפורט שבו תוכלו לראות את כל המידע והמחירים על שליחויות בראש פינה. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
המחיר של שליחויות בראש פינה משתנה בהתאם למרחק השליחות ודחיפות השליחות, ככלל אצבע רשמנו מחירים במאמר אך יש ליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר מדוייקת.
כמובן, אנו מציעים שירות של שליחויות בראש פינה לכל מקום. יש ליצור איתנו קשר בטלפון המופיע באתר או לשלוח אלינו טופס ליצירת קשר ונדבר בקרוב!

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר לשליחויות בראש פינה שלח פרטים או חייג 050-8307037

שירותי משלוחים נוספים שיעניינו אתכם