074-764-85-11

להזמנת שליחות התקשרו אלינו

שילוח לכל מוצר

קנייה און ליין הפכה להיות חלק עיקרי באופן הצריכה של ישראלים רבים ברכישה של מוצרים לשימוש אישי. הזמנה און ליין הופכת להיות פשוטה וקלה יותר כאשר אתרי המכירות היום מציעים מערכת תשלום נוחה לשימוש המאפשרת הזמנה של מגוון מוצרים דרך הטלפון הנייד, הטאבלט או המחשב. שליחת המוצרים ללקוחות המבצעים הזמנה און ליין מתבצעת על-ידי חברת שליחויות מקצועית המספקת צוות של שליחים המבצעים את המשלוחים ללקוחות לאחר כל ביצוע הזמנה.

בכדי שאתרי מכירות אינטרנטיים בישראל יעבדו בצורה מקצועית, נדרש לכל בעלי אתר אינטרנט להצטרף לשירותי שילוח לכל מוצר בכדי לספק ללקוחות את המשלוחים בצורה מהירה ויעילה. גם כאשר המוצרים של החנות טובים ואיכותיים, השירות ללקוח המזמין מוצר בחנות און ליין, מתמקד קודם כל במהירות וביעילות השילוח של המוצר.

שילוח מוצרים לחנויות E-Commerce

חנויות E-Commerce חדשות מוקמות בישראל כמעט בכל יום ובתי עסק רבים עוברים למכירות און ליין לצורך הגדלת המכירות של העסק. חלק מחנויות ה-E-Commerce בנויות על חנות פיזית, אשר מספקת את המוצרים והסחורה ללקוחות המזמינים מהחנות הווירטואלית. חלק אחר של חנויות בנוי כולו על מכירה אינטרנטית ואינו תלוי בחנות פיזית. ל-2 סוגי בתי העסק הללו דרוש שירות של שילוח מוצרים מקצועי אשר יעניק ללקוחות של בית העסק את שירות המשלוח עד הבית המהיר והיעיל ביותר.

שירותי משלוחים לבתי עסק

אם יש לכם עסק אינטרנטי או בית עסק פיזי דרכו אתם רוצים לשלוח מוצרים, יש לכם אפשרות להצטרף לשירות משלוחים לבתי עסק ולהעניק ללקוחות שלכם שירות משלוחים מקצועי עד הבית בטווח זמנים סביר ביותר.

איך מצטרפים לשירותי שילוח לעסקים?

ההצטרפות לשירותי שילוח לעסקים מתבצעת עם חברת “מחוץ לקופסה” המספקת לבתי עסק וחברות שירותי שילוח מתקדמים לעסקים. לקוחות חברת “מחוץ לקופסה” נהנים משירותי שילוח ברמה הגבוהה ביותר המטפלים במאות הזמנות של לקוחות מבתי עסק וחברות בכל רחבי הארץ. צוות חברת “מחוץ לקופסה” מביא אתו ניסיון רב בשירותי שילוח לעסקים והוא יספק לכם את השירות הטוב ביותר בהתאמה לצרכים העסקיים שלכם.

שירותי השילוח “מחוץ לקופסא” מציעים – שילוח לכל מוצר

חברת “מחוץ לקופסה” מזמינה אתכם להצטרף ללקוחות המרוצים של החברה המשתמשים בשירותי השילוח “מחוץ לקופסה” על בסיס יום יומי. מלאו את הפרטים של העסק שלכם באתר וצוות חברת “מחוץ לקופסה” יחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים על שירותי השילוח של החברה!

שירותים נוספים

שילוח לכל נקודה בארץ
עד 72 שעות

באמצעות שירותי השילוח של מחוץ לקופסא אתם יכולים לחסוך בזמן ולהגדיל את ההכנסה של בית העסק בצורה נוחה וקלה במיוחד.

משלוחים מהיום להיום

שירותי חברת מחוץ לקופסה כוללים שילוח מהיר ויעיל ביותר עבור חנויות און ליין, חברות קמעונאיות וכל בית עסק המעוניין בביצוע משלוח מהיר.

שילוח לכל מוצר

יש לכם עסק אינטרנטי או בית עסק דרכו אתם רוצים לשלוח מוצרים, הצטרפו לשירות המשלוחים והעניקו ללקוחותיכם שירות מקצועי עד הבית.

שילוח אריזות קטנות

באמצעות צוות השליחים המקצועי של "מחוץ לקופסא", תוכלו לשנע כל אריזה קטנה שתרצו באופן יעיל ומהיר בכל מקום בארץ.

שירות גוביינא

הצוות המקצועי של חברת "מחוץ לקופסה" יתאים במיוחד עבורכם את שירות הגוביינא למשלוחים בהתאם לצרכים שלכם ולדרישות שלכם.

החזרות והחלפות

באמצעות שירותי חברת "מחוץ לקופסה", תוכלו לשמר לקוחות גם אם הם לא היו מרוצים ממוצר מסויים ולדאוג שהם יקבלו שירות מהיר.

Call Now Button דילוג לתוכן