074-764-85-11

להזמנת שליחות התקשרו אלינו

שילוח לכל נקודה בארץ עד 72 שעות

המהפיכה הדיגיטלית בישראל הביאה לכך שעסקים רבים מוכרים את מרכולתם באינטרנט דרך חנויות און ליין המציעות משלוחים עד הבית. בכדי שבית עסק יוכל להעניק ללקוח שלו שירות שליחויות מהיר, הוא צריך שתהיה לו חברת שליחויות מקצועית שתספק לו את השילוח לכל נקודה בארץ וכך למעשה לספק לכל לקוח את האפשרות לקנות מוצר בחנות אינטרנטית של העסק ולקבל אותו עם שליח עד הבית.

שילוח מהיר לעסקים קטנים

עסקים קטנים המעוניינים להגדיל את ההכנסה שלהם ולאפשר למכור מוצרים גם באמצעות אתר אינטרנט, ימצאו את שירותי השילוח כאופציה משתלמת במיוחד המאפשרת להם לשלוח כל מוצר לכל יעד נדרש. על מנת שעסק קטן יוכל לצמוח ולגדול, הוא צריך לאפשר ללקוחות שלו לרכוש את המוצרים גם באמצעות משלוח עד הבית ולספק לכל לקוח את האפשרות ליהנות מהמוצרים שבית העסק משווק.

שירותי משלוח לחנויות מקומיות

חנויות מקומיות נחשבות לבתי העסק הכדאיים ביותר לשימוש שירותי משלוח ללקוחות. כאשר חנות מקומית מוכרת מוצרים ללקוחות שלה באופן קבוע, היא יכולה להציע לאותם לקוחות ליהנות משירות משלוחים עד הבית כאשר השילוח מגיע עד 72 שעות לבית הלקוח. חנויות מקומיות המאפשרות גם שירותי שילוח ללקוחות מקומיים, יכולות להגדיל את ההכנסה גם בתקופות בהן מספר הלקוחות הנכנסים לחנות הוא נמוך יותר כמו בתקופות החורף.

הזמנת שילוח מהיר לעסק לכל מטרה

אם אתם מעוניינים בשירותי שילוח מהירים לעסק שלכם לכל מטרה, כדאי שתכירו את שירותי השילוח “מחוץ לקופסא”! שירותי השילוח מחוץ לקופסא מספקים לכל בית עסק את השירותים החיוניים לו ביותר – שילוח לכל נקודה בארץ עד 72 שעות לכל הלקוחות של בית העסק! מחוץ לקופסא מביאים לכם את שירותי השילוח הטובים ביותר במחירים משתלמים במיוחד שיאפשרו לכל לקוח שלכם להזמין מוצרים עד הבית וליהנות ממשלוח מהיר של צוות השליחים של מחוץ לקופסא.

צוות מחוץ לקופסא כולל אנשי מקצוע מומחים בתחום השילוח אשר פיתחו עבורכם שירות שילוח ברמה הגבוהה ביותר המעניק פתרונות שילוח עד 72 שעות לכל מטרה. 

באמצעות שירותי השילוח של מחוץ לקופסא אתם יכולים לחסוך בזמן ולהגדיל את ההכנסה של בית העסק בצורה נוחה וקלה במיוחד.

שילוח עד 72 שעות לעסקים דרך שירותי “מחוץ לקופסא”

שירותי השילוח “מחוץ לקופסא” זמינים עבור העסק שלכם ואתם יכולים להצטרף כבר עכשיו למאות עסקים הנהנים משירותי השילוח המקצועיים של החברה. חייגו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר והצטרפו לשירותי השילוח המקצועיים ביותר!

שירותים נוספים

שילוח לכל נקודה בארץ
עד 72 שעות

באמצעות שירותי השילוח של מחוץ לקופסא אתם יכולים לחסוך בזמן ולהגדיל את ההכנסה של בית העסק בצורה נוחה וקלה במיוחד.

משלוחים מהיום להיום

שירותי חברת מחוץ לקופסה כוללים שילוח מהיר ויעיל ביותר עבור חנויות און ליין, חברות קמעונאיות וכל בית עסק המעוניין בביצוע משלוח מהיר.

שילוח לכל מוצר

יש לכם עסק אינטרנטי או בית עסק דרכו אתם רוצים לשלוח מוצרים, הצטרפו לשירות המשלוחים והעניקו ללקוחותיכם שירות מקצועי עד הבית.

שילוח אריזות קטנות

באמצעות צוות השליחים המקצועי של "מחוץ לקופסא", תוכלו לשנע כל אריזה קטנה שתרצו באופן יעיל ומהיר בכל מקום בארץ.

שירות גוביינא

הצוות המקצועי של חברת "מחוץ לקופסה" יתאים במיוחד עבורכם את שירות הגוביינא למשלוחים בהתאם לצרכים שלכם ולדרישות שלכם.

החזרות והחלפות

באמצעות שירותי חברת "מחוץ לקופסה", תוכלו לשמר לקוחות גם אם הם לא היו מרוצים ממוצר מסויים ולדאוג שהם יקבלו שירות מהיר.

Call Now Button דילוג לתוכן