074-764-85-11

להזמנת שליחות התקשרו אלינו

שירות גוביינא

שירות גוביינא לעסקים הוא אחד מהשירותים החיוניים ביותר היום לחנויות וירטואליות ולבתי עסק המוכרים באינטרנט את המוצרים שלהם. שירות גוביינא מספק לכל חנות את האפשרות לגבות מלקוח במעמד קבלת המוצר אליו הביתה. השליח גובה מהלקוח את הכסף במזומן או בשיק ומעביר אותו לבית העסק. בשיטה זו, בתי עסק יכולים להגדיל את ההכנסות שלהם באופן משמעותי ולהפנות את המוצרים והסחורה שלהם גם ללקוחות אשר אינם יכולים לשלם בכרטיס אשראי.

שירות הגוביינא משרת אלפי בתי עסק ברחבי הארץ והוא נחשב לפתרון יעיל לגבייה ומספק ללקוח שירות המותאם לו אישית גם בנושא התשלום על המוצר.

פתרון ללקוחות ללא כרטיס אשראי

אם יש לכם לקוחות שאין להם כרטיס אשראי או לא מעוניינים לשלם בכרטיס אשראי, שירותי גוביינא למשלוחים הוא אידיאלי עבורכם! השירות כולל שליחים המגיעים למחסני בית העסק שלכם ואוספים את הסחורה או המוצר ומעבירים אותו ללקוח. בשירות הגוביינא הלקוח משלם במקום לשליח והכסף של השליח מועבר בדרך הנוחה ביותר לבעל העסק, בין אם זה תשלום בשיק ובין אם זה תשלום במזומן.

גביית תשלום מלקוח במעמד המשלוח

אם גם אתם רוצים להצטרף לשירותי הגוביינא למשלוחים, מומלץ לכם לעשות זאת דרך חברת “מחוץ לקופסה”! חברת “מחוץ לקופסה” מספקת לכם את השירות הטוב ביותר לגביית תשלום מלקוח במעמד קבלת המוצר אליו הביתה. צוות השליחים המקצועי של חברת “מחוץ לקופסה” ידאג לבצע את תהליך הגבייה במקום ולהעביר את הכסף בצורה המתאימה לכם על-פי התנאים שנקבעו מראש.

איך מצטרפים לשירות גוביינא לעסקים?

על מנת שבית העסק שלכם יוכל להצטרף לשירותי גוביינא למשלוחים, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ישירות לצוות חברת “מחוץ לקופסה” ולהצטרף לשירות המקצועי של החברה. הצוות המקצועי של חברת “מחוץ לקופסה” יתאים במיוחד עבורכם את שירות הגוביינא למשלוחים בהתאם לצרכים שלכם ולדרישות שלכם מבחינת גבייה מלקוחות. שירות הגוביינא של חברת “מחוץ לקופסה” משמש מאות בתי עסק בכל רחבי הארץ והוא ניתן לכם עם יחס אישי ואדיב של צוות החברה.

שירות גוביינא של חברת “מחוץ לקופסה”

חברת “מחוץ לקופסה” מזמינה אתכם להצטרף כבר עכשיו לשירותי הגוביינא של החברה ולאפשר ללקוחות שלכם שלא יכולים לשלם באשראי, לבצע תשלום דרך השליחים המקצועיים של “מחוץ לקופסא”!

שירותים נוספים

שילוח לכל נקודה בארץ
עד 72 שעות

באמצעות שירותי השילוח של מחוץ לקופסא אתם יכולים לחסוך בזמן ולהגדיל את ההכנסה של בית העסק בצורה נוחה וקלה במיוחד.

משלוחים מהיום להיום

שירותי חברת מחוץ לקופסה כוללים שילוח מהיר ויעיל ביותר עבור חנויות און ליין, חברות קמעונאיות וכל בית עסק המעוניין בביצוע משלוח מהיר.

שילוח לכל מוצר

יש לכם עסק אינטרנטי או בית עסק דרכו אתם רוצים לשלוח מוצרים, הצטרפו לשירות המשלוחים והעניקו ללקוחותיכם שירות מקצועי עד הבית.

שילוח אריזות קטנות

באמצעות צוות השליחים המקצועי של "מחוץ לקופסא", תוכלו לשנע כל אריזה קטנה שתרצו באופן יעיל ומהיר בכל מקום בארץ.

שירות גוביינא

הצוות המקצועי של חברת "מחוץ לקופסה" יתאים במיוחד עבורכם את שירות הגוביינא למשלוחים בהתאם לצרכים שלכם ולדרישות שלכם.

החזרות והחלפות

באמצעות שירותי חברת "מחוץ לקופסה", תוכלו לשמר לקוחות גם אם הם לא היו מרוצים ממוצר מסויים ולדאוג שהם יקבלו שירות מהיר.

Call Now Button דילוג לתוכן