074-764-85-11

להזמנת שליחות התקשרו אלינו

שילוח אריזות קטנות

חלק ניכר מעבודת השליחים המתבצעת היום מותאמת לשילוח של אריזות קטנות. אריזות קטנות יכולות לכלול טלפונים סלולריים, חלקי חילוף למחשבים, חלקי חילוף לרכבים וכל מוצר הנכנס לאריזה קטנה ויכול לעבור שינוע על-ידי קטנוע, אופנוע או אופניים חשמליים. 

בעלי עסקים יכולים היום להצטרף לשירות שילוח אריזות קטנות ולהינות משירות קבוע המספק ללקוחות בית העסק שירות משלוחים מהיר ומקצועי לכל יעד.

שירות השילוח של אריזות קטנות מאפשר לשנע סחורה בצורה מסודרת על-פי הזמנות של לקוחות ומספק לבית העסק ערוץ נוסף של הכנסה. שירותי השילוח ניתנים לבית העסק על-ידי חברה מקצועית המספקת שירותי שילוח לעסקים הכולל שילוח אריזות קטנות לכל יעד ובטווח זמנים אופטימלי.

פתרונות שילוח לבתי עסקי וחברות

חברות הנדרשות לשלוח מוצרים, מסמכים וסחורות לגורמים עסקיים, יכולות גם כן להשתמש בשירותי שילוח אריזות קטנות ולהינות משירות מהיר הפועל על-ידי צוות שליחים מקצועי ומיומן בכל רחבי הארץ. פתרונות שילוח של אריזות קטנות מוזילה את עלות השינוע והשליחה של מוצרים ומסמכים וחוסכת זמן רב בהמתנה לשליחת המוצר או המסמכים למקום היעד.

שירותי שילוח לחנויות מחשבים וסלולר

חנויות מחשבים וסלולר פועלות בחלקן הגדול על גבי אתר מכירות אינטרנטי. אתרי המכירות האינטרנטיים מחייבים שימוש בשירותי שילוח מקצועיים. לחנויות מחשבים וטלפונים סלולריים שירותי השילוח של אריזות הם מומלצים ביותר ומעניקים אפשרות להגדיל את מאגר הלקוחות באופן משמעותי ולהגיע גם ללקוחות אשר אינם מגיעים לחנות הפיזית.

הצטרפות לשירותי שילוח אריזות

אם אתם מעוניינים להצטרף לשירותי שילוח אריזות קטנות, שירותי חברת השילוח “מחוץ לקופסא” הם הפתרון האידיאלי עבורכם! השירותים של “מחוץ לקופסא” מתאימים במיוחד לבתי עסק וחברות הנדרשות לבצע שילוח של אריזות קטנות. באמצעות צוות השליחים המקצועי של “מחוץ לקופסא”, תוכלו לשנע כל אריזה קטנה שתרצו באופן יעיל ומהיר בכל מקום בארץ.

שירותי השילוח “מחוץ לקופסא” מציעים – שילוח אריזות קטנות

הצוות המקצועי של “מחוץ לקופסא” מציע לכם את שירותי השילוח של אריזות קטנות הטוב ביותר בישראל עם צי של שליחים המבצעים את עבודתם נאמנה לכל עבודת שילוח הנדרשת לכם. ניתן להצטרף לשירותי שילוח אריזות קטנות במחירים משתלמים במיוחד וליהנות משירות קבוע לשילוח הפועל עבורכם בכל יום. הצטרפו עכשיו לשירותי השילוח של “מחוץ לקופסא” ותוכלו לייעל את העבודה שלכם!

שירותים נוספים

שילוח לכל נקודה בארץ
עד 72 שעות

באמצעות שירותי השילוח של מחוץ לקופסא אתם יכולים לחסוך בזמן ולהגדיל את ההכנסה של בית העסק בצורה נוחה וקלה במיוחד.

משלוחים מהיום להיום

שירותי חברת מחוץ לקופסה כוללים שילוח מהיר ויעיל ביותר עבור חנויות און ליין, חברות קמעונאיות וכל בית עסק המעוניין בביצוע משלוח מהיר.

שילוח לכל מוצר

יש לכם עסק אינטרנטי או בית עסק דרכו אתם רוצים לשלוח מוצרים, הצטרפו לשירות המשלוחים והעניקו ללקוחותיכם שירות מקצועי עד הבית.

שילוח אריזות קטנות

באמצעות צוות השליחים המקצועי של "מחוץ לקופסא", תוכלו לשנע כל אריזה קטנה שתרצו באופן יעיל ומהיר בכל מקום בארץ.

שירות גוביינא

הצוות המקצועי של חברת "מחוץ לקופסה" יתאים במיוחד עבורכם את שירות הגוביינא למשלוחים בהתאם לצרכים שלכם ולדרישות שלכם.

החזרות והחלפות

באמצעות שירותי חברת "מחוץ לקופסה", תוכלו לשמר לקוחות גם אם הם לא היו מרוצים ממוצר מסויים ולדאוג שהם יקבלו שירות מהיר.

Call Now Button דילוג לתוכן